lek. dent. Szymon Więcek
Doktor Szymon zadba o Twoje zęby kompleksowo. Przeprowadzi dokładne badanie stomatologiczne i wykona pełną diagnostykę. Podczas wizyty poczujesz, że Twoje zdrowie jest najważniejsze, a Ty jesteś w pełni zaopiekowany. Wszelkie problemy zostaną wysłuchane, a wątpliwości rozwiane. Wizytę zakończysz z gotowym planem leczenia i kosztorysem. Niezwykle estetyczne wypełnienia kompozytowe, precyzyjne leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz holistyczne podejście do zdrowia – tak wyglądają wizyty u doktora Szymona.

lek. dent. Andrzej Więcek – specjalista stomatologii ogólnej
Doktor Andrzej to lekarz, któremu możesz w pełni zaufać – prawie 30 lat doświadczenia zawodowego, wyjątkowy spokój i opanowanie, a przy tym fach w ręku. Jeśli zależy Ci na odbudowie protetycznej zębów wykonanej przez doświadczony zespół i szukasz dla siebie najlepszego rozwiązania to właśnie doktor Andrzej poprowadzi Cię krok po kroku przez proces leczenia. Efektem końcowym będzie nie tylko zdrowy, ale również piękny i naturalny uśmiech.

lek. dent. Carlo Lilli – specjalista ortodoncji
Wyobraź sobie, że Twoje dziecko nie może przestać opowiadać o ulubionym lekarzu, a w kalendarzu odlicza dni do kolejnej wizyty – taki właśnie czar na swoich pacjentów rzuca doktor Carlo. To doskonały specjalista, który spełnia marzenia o pięknym uśmiechu i prostych zębach stosując najnowocześniejsze metody leczenia. Każda wizyta to przyjemność połączona ze spektakularnymi efektami leczenia.

lek. dent. Kamila Rychlewska – specjalista chirurgii stomatologicznej
U doktor Kamili usuniesz ząb bardzo sprawnie i bez bólu, a wszystko to w sympatycznej oraz bezstresowej atmosferze.
Jeśli szukasz na mapie Łodzi miejsca, w którym można podciąć wędzidełko nawet najmłodszym pacjentom to dobrze trafiłeś – pani doktor współpracuje z wieloma neurologopedami, a zabieg odbywa się szybko i w znieczuleniu. Po zabiegu dostaniesz instruktaż postępowania oraz dalsze zalecenia. Podcięcie wędzidełka to często pierwszy krok do udanego karmienia piersią oraz zapobiegania wadom zgryzu i wymowy.

Miłosława Ludwisiak
asystentka stomatologiczna

Agnieszka Cape
asystentka stomatologiczna

Karolina Golczyńska
recepcjonistka